Zamawiamy pizzę, czyli jak przekonać nieprzekonanego do pizzy?

?Zamawiamy pizzę!?, czyli jak przekonać nieprzekonanego do pizzy?

PizzaBabilon

Pizza dla wielu osób to jedno z ulubionych dań, które zjeść można w pizzerii, zrobić samemu w domu lub zamówić z dostawą. Towarzyszy wspólnym kolacjom, wieczorom we dwoje, jak również jest doskonałym przerywnikiem w pracy.

Jednakże są osoby, które nie mają takiego podejścia do włoskiego placka, a czasem po prostu z różnych przyczyn go unikają. Warto, w związku z tym wiedzieć, jak przekonać bliską osobę do pizzy i obalić szereg pomówień dotyczących tego dania.

Fakty, nie mity, czyli jak odpowiadać na argumenty przeciwnika

Wśród osób szczególnie dbających o zdrowie i linię, lubiących lekką dietę przeważa przekonanie, że pizza jest niezdrowa, kaloryczna i na pewno nie jest ?FIT?. Tu naszym argumentem jest jednak to, że pizza pochodzi z Włoch, gdzie zdrowe żywienie determinowane jest wielowiekową historią, to danie zdecydowanie pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem.

Szczególnie pizza Margherita, czyli klasyczne certyfikowane danie włoskie jest tu dobrym przykładem. W jej składzie nie znajdziemy nic szkodliwego zdrowiu. Cienkie ciasto drożdżowe, mozzarella najwyższej jakości, sos z wyselekcjonowanych pomidorów, zioła, a w tym bazylia to skład pozwalający cieszyć się daniem lekkim, a zarazem pożywnym i zdrowym.

W naszej pizzerii Babilon  klasyczną pizzę neapolitańską budują wyjątkowej jakości składniki, więc nieprzekonanego możesz przekonać po prostu ją zamawiając ? nie będzie lepszego argumentu!

Pizza jest rodzajem fast-foodu! Jak odeprzeć ten argument?

W tym miejscu mamy prawo, a nawet obowiązek oburzyć się rzetelnie. Pizza to nie fast-food! Nie jest ekspresowym daniem robionym z nie najlepszej jakości półproduktów i zdecydowanie nie zawiera niekontrolowanej ilości tłuszczów oraz różnych związków chemicznych ? bo tym jest fast-food.

Pizza to pieczołowicie wykonany placek z doskonałej mąki z dodatkami gwarantującymi wysoką wartość odżywczą bez chemii. Tworzona przez profesjonalnego pizzermana jest przygotowywana pieczołowicie i prawie z namaszczeniem, gdyż takie podejście gwarantuje idealnie wyrośnięte ciasto i doskonały smak całego dania.

Pizza ? danie wszechstronne i dla każdego!

To powinien być nasz ostateczny argument. Pizza to tak uniwersalne danie, że właściwie każdy może zmodyfikować ją pod swoje potrzeby. Pizza dla wegetarianina, składająca się ze składników roślinnych, pizza dla mięsożercy, a także dla fana owoców morza ? to tylko kilka wariantów oryginalnych kompozycji tego dania. Prawda jest, że pizza może towarzyszyć każdej okazji ? jest idealna na imprezę towarzyską, na randkę, a nawet na wesele.

Podziel się z innymi: