Salwator

Pizza Kraków Salwator - uwielbiana przez studentów pizza w Krakowie

Pizza to jedno z dań, które doskonale sprawdza się zarówno na obiad, na wyjście z przyjaciółmi, na firmowy meeting czy imprezę. Łatwo można skomponować swoją idealną wersję, dobierając rodzaj ciasta i różnorodne dodatki. Pizza w Krakowie to zdecydowanie jedno z ulubionych dań wśród osób, które często nie mają czasu lub chęci gotować domowego obiadu. A my rozwozimy jedno z najlepszych dań na świecie po całym mieście!

Pizza na dowóz w Krakowie, czyli wszędzie i o każdej porze

W środku nocy nachodzi Was ochota na pizzę, ale pogoda za oknem brzydka lub siedzicie już w pidżamie i nie chcecie się ruszać? To świetna okazja, by skorzystać z opcji dowozu. Zamówienia można składać online lub telefonicznie, także za pośrednictwem portali Glovo lub pyszne.pl.

Nasz lokal przy ul. Budryka 2 dowozi na terenie Kraków Salwator. Dzięki rozbudowanej flocie dostawczej możemy zaoferować pizzę na dowóz w praktycznie każdym zakątku miasta, w krótkim czasie i o różnych porach dnia i nocy. Nasze lokale są czynne codziennie od 11 do 23.

Pizzeria na Salwatorze - pizza dla każdego

Każdy ma inny gust, także w przypadku jedzenia, i my to szanujemy. Nawet najbardziej wybredni znajdą w naszym menu coś na ząb. Klasyczna margharita, a może wyrafinowana quatro fromaggi? Niezależnie od okazji, znajdziesz u nas swoje ukochane smaki. Mamy w ofercie spory wybór mięsnych dodatków, różnorodnych warzyw i kompozycji. Miłośnicy ostrych potraw mogą pokusić się na pizzę Jalapeno, Macho czy Diablo. Nie będą u nas głodni też preferujący lekkie lub całkowicie zielone kompozycje; pizza wegetariańska na stałe gości w naszym menu. Jeżeli pizza salwator, to tylko od Pizzeria Babilon - dowieziemy wprost pod Wasze drzwi!

Pizza po studencku - atrakcyjne promocje i rozmiary

Każdy uwielbia promocje, gdyż pozwalają one na oszczędzenie pieniędzy i zwiększają radość z prostych rzeczy, jak chociażby wyjścia ze znajomymi. Oferujemy atrakcyjne promocje, które sprawdzą się zarówno na rodzinnym obiedzie, jak i imprezie. W naszych lokalach od poniedziałku do środy można dostać dużą pizzę w cenie średniej, a promocja obejmuje pozycje z menu od 9-ego do 37-ego. W dodatku nasza duża pizza to świetna opcja na imprezy i dla prawdziwych wielbicieli, gdyż ma aż 50 cm średnicy! Jeśli masz w planach zarwanie nocki, aby przygotować się do kolokwium, nie musisz martwić się o wsparcie i towarzystwo - nasza pizza będzie trwać wiernie u Twojego boku!

W ofercie mamy także trzy stałe promocje, które obowiązują zarówno w lokalu, jak i na dowóz. Pierwsza oferuje przy zamówieniach dwóch pizzy trzecią za połowę ceny. Jednak, jeżeli nie chcecie takiej ilości, to możecie skorzystać z opcji dwóch placków tej samej wielkości, a jeden z nich dostaniecie o 30% taniej. Idealna opcja wtedy, kiedy dwie osoby nie mogą się zgodzić co do dodatków na pizzy, prawda? Poza tym mamy jeszcze promocję dla spragnionych - przy zamówieniach powyżej 45 zł, otrzymacie 1 litr napoju w gratisie.