dwie pizze położone w otwartych kartonach na pizze

Promocje w Babilonie – możesz dużo zaoszczędzić!

PizzaBabilon

W Pizzerii Babilon sezon promocji nigdy się nie kończy! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne oferty, które sprawią, że nabierzecie jeszcze większej chęci na naszą pyszną pizzę. 

Radość i zadowolenie Klientów stale rozbudzają naszą kreatywność, i to nie tylko w kuchni. Chcemy, abyście mogli poznać wszystkie smaki, jakie Wam oferujemy. Dlatego też nieustannie tworzymy coraz to nowsze promocje. Pizzy nigdy za wiele, więc im więcej zjecie, tym cena będzie korzystniejsza. Z pewnością zrobiliśmy Wam już duży apetyt, ale zanim przystąpicie do uczty, sprawdźcie, co przygotowaliśmy.

Zamów dwie pizze, a trzecią dostaniesz 50% taniej

Planujecie odwiedzić nas większą grupą? Doskonale! Zatem to właśnie ta promocja spodoba się Wam najbardziej. Korzystając z niej, możecie zamówić dowolne dwie pizze, a za trzecią zapłacicie aż o połowę mniej. Tym sposobem oszczędzicie od 14 do 21 złotych! To świetna okazja, by spróbować naszych oryginalnych kompozycji i znaleźć swój nowy ulubiony rodzaj włoskiego przysmaku.

Zamów pizzę, a drugą tej samej wielkości otrzymasz 30% taniej

Ta promocja to świetna okazja zarówno dla par, jak i łakomczuchów. W końcu włoskiego przysmaku nigdy dość, a wizja 30% jest niezwykle kusząca. Pamiętajcie jednak, że aby skorzystać z rabatu, dania muszą być tego samego rozmiaru. My oczywiście polecamy z tej okazji skosztować naszej pizzy miesiąca, ale do wyboru macie aż 37 pozycji. Którą wybierzecie?

1 litr napoju gratis do zamówień powyżej 45 zł w produktach własnych 

Pizza smakuje najlepiej w towarzystwie zimnego napoju. My o tym wiemy, a Wy? W każdym razie na pewno się dowiecie, bo teraz odwiedzając Babilon, dostaniecie butelkę do każdego zamówienia przekraczającego 40 zł w produktach własnych. To doskonała okazja, w szczególności dla miłośników naszych nieco pikantniejszych propozycji. Korzystając z tej promocji, Wasz rachunek będzie niższy o 6 złotych.

Duża pizza w cenie średniej

Macie ochotę na duży rozmiar albo chcecie zjeść wspólnie z towarzyszem? Od poniedziałku do środy zrobicie to znacznie taniej! Wtedy właśnie obowiązuje promocja, w której dostaniesz duże danie w cenie średniego. Wybór jest ogromny i obejmuje pozycję od 9 do 37 w naszym menu. Możecie skusić się między innymi na pikantną Pepperoni, klasyczną Neapoli czy postawić na własną kompozycję, wybierając Freestyle. Decyzja należy do Was.

Zapraszamy na promocyjną ucztę!

Teraz już wiecie, jakie niespodzianki dla Was przygotowaliśmy. Spieszcie się więc, by spróbować najlepszej pizzy w promocyjnej cenie. U nas, bez obaw o swój budżet, możecie jeść za dwoje. W końcu to się opłaca. Do zobaczenia w Pizzerii Babilon!

Podziel się z innymi: