Pizza Kraków - gdzie najlepsza? Sprawdź naszą ofertę!

Pizza Kraków – gdzie najlepsza? Sprawdź naszą ofertę!

PizzaBabilon

Gwarantujemy, że na mapie Krakowa na próżno szukać równie dobrej pizzy, jak ta w Babilonie! Co wyróżnia naszą ofertę? W wielkim skrócie: dobrze karmimy, dajemy rabaty i oferujemy dania na miejscu i na wynos!

Bogate menu ? u nas każdy znajdzie swój smak!

Jesteś fanem klasyki? Lubisz pizzę z szynką, serem i pieczarkami? U nas dostaniesz włoskie danie w takiej właśnie wersji i z gwarancją, że wszystkie składniki zostały starannie wyselekcjonowane! Nie oszczędzamy na surowcach, wybieramy tylko to, co najlepsze, nie dosładzamy pomidorów i nie korzystamy z resztek. Tę różnicę czuć w smaku!

Masz ochotę na smakowe wariacje? Szukasz niecodziennych połączeń i autorskich przepisów? Również dobrze trafiłeś! Co trzydzieści dni znajdziesz u nas inną pizzę miesiąca, z bogatym składem i innowacyjnymi połączeniami, np. z chorizo i sosem musztardowo-miodowym. Cienkie ciasto, grube ciasto, ser zapiekany w rantach? Wybieraj to, na co masz ochotę!

Co jakiś czas wprowadzamy nowości. Ostatnio polecamy wyborną pizzę z salami spiantana, serkiem śmietankowym, pomidorami i jalapenio. Jesteś ciekawy jej smaku? Zapraszamy do składania zamówień!

Z dowozem i na miejscu w dwóch lokalizacjach

Ostatnie miesiące pokazały, że warto być elastycznym w tej kwestii. Kiedy odwiedzanie restauracji stało się niemożliwe, pracowaliśmy, dowożąc ulubioną pizzę prosto pod Wasze drzwi. Kiedy powoli wracamy do normalności, równolegle oferujemy Wam posiłki serwowane w dwóch krakowskich lokalizacjach: Budryka  i Skrażyńskiego.

Zamówienia z dowozem możesz złożyć telefonicznie albo przez stronę internetową. Staramy się, by było ci wygodnie, maksymalnie upraszczamy proces zamówienia. Pizzę dowozimy tuż po przygotowaniu ? ciepłą, pachnącą i taką, jak lubisz!

Promocje? To się opłaca!

Kody rabatowe, zniżki, promocje? Odwiedzając naszą stronę, możesz z nich z łatwością skorzystać. Warto też zauważyć, że nasza pizza nawet w regularnej cenie to atrakcyjna opcja ? za dużą Margheritę zapłacisz niewiele ponad 30 zł, a koszt najdroższej pizzy z naszego menu to mniej niż 50 zł.

Tworząc menu, przygotowaliśmy danie w trzech wariantach: na mały, średni i duży głód ? odpowiednio 30, 40 i 50 cm średnicy. Zawsze znajdziesz u nas szeroki wybór napojów do pizzy oraz wyśmienite sosy: amerykański, czosnkowy lub ketchup bez dodatku cukru! Przy większych zamówieniach oferujemy np. zniżkę na trzecią pizzę lub gratisowe napoje. Warto też korzystać z naszej oferty na początku tygodnia ? od poniedziałku do środy oferujemy mega pizzę w cenie średniej!

Podziel się z innymi: