Pizza Nowa Huta Kraków - Pizzeria Babilon

Mnogość składników najwyższej jakości, niska kaloryczność i pasja, którą czuć w każdym kęsie

Jednym z najbardziej popularnych stereotypów o pizzy jest jej ogromna kaloryczność. Tymczasem w Pizzerii Babilon dania tworzymy z pasją, kunsztem i ogromną miłością do kuchni włoskiej. Tu nic nie dzieje się przez przypadek. Wszystkie składniki, z których powstaje ciasto mają najwyższą klasę jakości. To samo dotyczy dodatków - świeże zioła, sosy oraz świeże warzywa od sprawdzonych dostawców sprawiają, że każdy kęs jest niesamowitym doświadczeniem dla kubków smakowych. Włoska kuchnia to nie sztampowo przygotowane dania, tylko pewna filozofia życia, lekkość i finezja, którą nasza restauracja opanowała do perfekcji! Wysokiej klasy składniki sprawiają, że nasza pizza jest bombą odżywczą, a nie kaloryczną!

Dania na każdą okazję, a okazję można stworzyć samemu

Masz mały apetyt? A może szykujesz spotkanie dla znajomych i potrzebujesz więcej jedzenia? Możesz zatem dobrać odpowiedni rozmiar. Oferujemy pizze w rozmiarach 30,40 i 50 cm! Masz zatem pewność, że dla nikogo nie zabraknie, a ceny sprawią, że zamówienie drugiej pizzy będzie oczywistością. Nie musisz wychodzić z domu, nie musisz też przewijać dziesiątek krakowskich ofert. Pizza z dowozem w Nowej Hucie czeka na Twój telefon, a po niedługim czasie pojawi się ona pod Twoimi drzwiami. Nie jesteśmy siecią restauracji, u nas nie ma standaryzacji. My jesteśmy zespołem, który lubi tworzyć indywidualnie i z finezją. Chcemy pokazać Wam, że pizza to nie tylko kawałek ciasta z sosem pomidorowym. To pyszne danie na każdą okazję, a jeżeli takowej nie ma, można ją sobie stworzyć - w końcu jedzenie czegoś pysznego też można celebrować.

Nasza pizza zupełnie różni się od innych

Kiedy w Twoim domu są znajomi i proponujesz do zamówienia pizzę, zdania mogą być podzielone. To za sprawą średniej klasy restauracji, które mnożą się bez końca. Wiele osób jest znudzonych takimi propozycjami - "znowu pizza?". W takim razie pora przełamać kolejny stereotyp. Dobra i tania pizza w Nowej Hucie jest na wyciągnięcie telefonu. Pokaż Twoim znajomym, że to coś zupełnie innego. Składniki i mięso najwyższej jakości będą wyczuwalne w każdym kęsie, a idealne proporcje sprawią, że Twoi przyjaciele poproszą Cię o numer i adres restauracji - Skarżyńskiego 7. Wystarczy sięgnąć po telefon. Nasi kucharze to esteci, dlatego możesz być pewny, że każde danie po otworzeniu pudełka będzie wyglądać fenomenalnie i apetycznie!

Kuchnia włoska jest jedną z najbardziej popularnych w Polsce. Czas zatem odkryć jej prawdziwe walory i potencjał, który przez lata był skrywany i niszczony przez ludzi, którzy nie mieli w sobie pasji. My ją mamy i będzie nam bardzo miło móc zaprezentować nasze umiejętności i jakość. Zapraszamy do kontaktu!