smaczna pizza

Najlepsze promocje na pizzę w Krakowie? Tylko w Babilonie!

BabilonAdmin

Uwielbiasz jeść pizzę, zaś pasję do pysznego jedzenia lubisz dzielić ze swoimi znajomymi? Jeśli tak, to wspólnie powinniście odwiedzić pizzerię Babilon. Właśnie tutaj powstaje prawdopodobnie najlepsza pizza w Krakowie!

Jest to miejsce wyjątkowe, łączące ludzi pełnych zamiłowania do smacznej kuchni! Miejsce, w którym wraz z paczką przyjaciół spędzisz czas na rozmowach przy wyśmienitym jedzeniu. Łatwo możesz sobie wyobrazić, jak w Twoich ustach właśnie rozpływa się kawałek pizzy Diego, do której dodaliśmy boczek i pieczarki. A może wolałbyś skosztować tej o wykwintnej nazwie Amore, z kawałkami ananasa, szynką oraz kukurydzą? Czy wiesz, że możesz u nas wybierać aż spośród 36 rodzajów pysznej pizzy? Tak więc przyjdź do nas, rozgość się i rozkoszuj niepowtarzalnym smakiem!

 

Pizza w Babilonie ? wyjątkowy smak i pełen profesjonalizm w kuchni

Szukając dobrej pizzerii w mieście Kraków i wreszcie trafiając na Babilon, bardzo szybko przyznasz, że dokonałeś świetnego wyboru. Dokładnie tak, jak wielu innych amatorów smaku pizzy, którzy odwiedzając nas raz, często tu wracają. Dlaczego? Ponieważ wyróżniamy się na tle innych! A czym konkretnie? Po pierwsze tym, iż nasze dania przyrządzane są wyłącznie z naturalnych i świeżych składników, co przekłada się na ich świetną jakość. Jednakże to dopiero początek drogi. Kolejnym ogromnym atutem jest nasz wysoko wykwalifikowany zespół kucharzy. Nasi pracownicy naprawdę posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu i cechuje ich pełen profesjonalizm. Można powiedzieć, że z niejednego pieca ?pizzę jedli?, co pozytywnie wpływa na efekt końcowy serwowanych przez nas specjałów. Są to kwestie, które zdecydowanie wyróżniają nas na tle innych lokali w okolicy. Ale to jeszcze nie wszystko!

 

Codzienne extra promocje w pizzerii Babilon

Pora wspomnieć o czymś równie przyjemnym co jedzenie, a przede wszystkim czymś niezwykle korzystnym dla smakoszy naszej pizzy. A mianowicie, o promocjach, które czekają na wszystkich naszych Klientów.

 

Promocje to coś, co wszyscy lubimy najbardziej! A jeśli są one wyjątkowo smaczne, dlaczego by z nich nie skorzystać? Promocje w pizzerii Babilon z pewnością zaspokoją podniebienie każdego konesera. Tylko pomyśl sobie, że zamawiając u nas jedną pizzę, drugą taką samą otrzymujesz o 30% taniej! Mało tego! Przy zamówieniu dwóch pizzy, trzecią dostajesz jedynie za połowę ceny! Natomiast od poniedziałku do środy za dużą pizzę zapłacisz tylko tyle, co za średnią! (ta promocja dotyczy wybranych rodzajów pizzy). Z takich okazji po prostu nie można nie skorzystać!

 

Nasza pyszna pizza w mieście Kraków ? masz u nas dowóz gratis!

Pizzeria Babilon serwuje swoje specjały nie tylko w lokalu. Zamawiając u nas telefonicznie, możesz liczyć na dowóz gratis! A gdzie dokładnie może zostać dostarczona Twoja pizza w mieście Kraków? Niektóre z możliwości, to:

Stare Miasto;

Żabiniec;

Azory;

Salwator;

Krowodrza;

Bronowice.

Natomiast jeśli nadal czujesz niedosyt? To przede wszystkim skosztuj naszej wyśmienitej pizzy! Gwarantujemy, że długo nie zapomnisz jej smaku! Przyjdź i zostań z nami na dłużej!

 

Podziel się z innymi: