Krowodrza

Pizza Kraków Krowodrza

Kraków to nie tylko miasto królów polskich, ale także wielu restauracji i innych punktów gastronomicznych, w których można dostać naprawdę wspaniałe dania. Masz ochotę na najlepszą, prawdziwie włoską pizzę? Nic trudnego, przyjdź lub zamów swoje danie z Pizzerii Babilon, gdzie przygotujemy je według tradycyjnych włoskich receptur. Pizza Kraków Krowodrza to także idealne rozwiązanie, jeśli pragniesz zorganizować przyjęcie. Nie ważne, czy będą to urodziny, imieniny, a może ważniejsza (lub też mniej ważna) rocznica. Pyszna włoska pizza jest idealna do świętowania każdego wydarzenia. Przyjdź do nas i przekonaj się sam!

Pizza Kraków Krowodrza, czyli włoska kuchnia w samym sercu miasta

Osiedle Krowodrza to miejsce, które zna każdy krakowianin i... wiele innych osób! Dzieje się tak za sprawą tego, iż w sercu tej dzielnicy znajduje się Miasteczko AGH. Pizzeria Babilon jest więc położona idealnie zarówno dla studentów tej renomowanej uczelni, ale także dla wielu innych mieszkańców i turystów. Takie usytuowanie lokalu z najlepszą włoską pizzą sprawia, że dostarczamy jedzenie właściwie na okrągło! Warto podkreślić, iż nasz lokal w Krowodrzy obsługuje większość zachodnich krakowskich dzielnic. Nasi dostawcy kursują zarówno na Bronowice, Salwator, Kleparz, jak i w okolice Starego Miasta oraz pobliskie wsie. Nie wierzysz? Złóż zamówienie przez Internet lub telefonicznie i zobacz, jak szybko do Ciebie dotrzemy!

Pizzeria Babilon, czyli włoskie dania w zasięgu ręki

Niestety, wielu osobom pizza kojarzy się z niezbyt zdrowym jedzeniem typu fast food. Cóż, okazuje się, iż te osoby nie mogą być w większym błędzie! Odpowiednio przyrządzone danie według tradycyjnych włoskich receptur z bogatym składem jest niezmiernie pożywnym i zdrowym posiłkiem, które Włosi - i nie tylko oni - uwielbiają. Warto jednak podkreślić, iż taka pizza musi być przygotowana w odpowiedni sposób, jeśli więc nie jesteś przekonany, czy jadłeś kiedyś prawdziwie włoską wersję... to złóż zamówienie w Pizza Babilon Kraków Krowodrza i przekonaj się sam, jak smakuje najlepszy włoski placek. 

Pizza Kraków Krowodrza, czyli najlepsze dania w najniższych cenach

W naszym menu można znaleźć kompozycje wszelkiego rodzaju. Klientom oferujemy najlepsze propozycje wegańskie, wegetariańskie oraz z różnymi rodzajami mięsa i ryb. Każdy znajdzie coś dla siebie! Oczywiście, w celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy możliwość skomponowania własnej pizzy z wybranych - aktualnie dostępnych - składników. Dzięki temu danie będzie dokładnie takie, jakie najbardziej lubicie. Zatem nie warto czekać, złóżcie zamówienie online już teraz! Dysponujemy bardzo intuicyjnym i szybkim interfejsem, za pomocą którego wybierzecie pozycje z naszego menu w dosłownie kilka chwil. A chwilę później prawdziwie włoska pizza z Pizzerii Babilon Krowodrza błyskawicznie zagości w Waszych domach dzięki naszym niezawodnym dostawcom.