Jaką pizzą jesteś? Quiz dla zabicia czasu!

Jaką pizzą jesteś? Quiz dla zabicia czasu!

PizzaBabilon

Pizza to jeden z niezwykle popularnych przysmaków, który posiada swoich zwolenników na całym świecie. Sukces tej potrawy tkwi w jej wyśmienitym smaku i ogromnej różnorodności, która sprawia, że każdy znajdzie wersję, jaka najlepiej odpowiada jego kubkom smakowym. Nasz quiz pozwoli odpowiedzieć na pytanie, jaką pizzą jesteś!

Weź udział w tej zabawie, odpowiedz na kilka prostych pytań i sprawdź, jakie otrzymasz rozwiązanie!

Szybki Quiz

Jaki rodzaj sera lubisz najbardziej?

 1. mozzarella
 2. lubię wszystkie!
 3. nie przepadam za serem

Czy jesz mięso?

 1. nie
 2. tak
 3. czasem

Preferujesz standardową pizzę, czy jej słodką wersję?

 1. standardową
 2. obie lubię tak samo!
 3. słodką

Czy w życiu kierujesz się zasadami minimalizmu?

 1. tak
 2. nie, im więcej tym lepiej!
 3. różnie to bywa

Jesteś duszą towarzystwa, czy raczej samotnym indywidualistą?

 1. wśród innych ludzi czuję się doskonale!
 2. mam wąskie grono znajomych, z którymi chętnie spędzam czas
 3. nie lubię tłumów, jestem samotnikiem

To już wszystkie pytania, które dla ciebie przygotowaliśmy. Już tylko krok dzieli cię od dowiedzenia się, jakim rodzajem pizzy jesteś! Przyjrzyj się odpowiedziom, których udzieliłeś i policz, których zdobyłeś najwięcej. Gotowy?

Poznaj rozwiązanie!

Jeśli najczęściej wybierałeś opcję 1, to oznacza, że jesteś margheritą! To pyszna pizza, która stała się już prawdziwą klasyką gatunku. Przyrządzana z niewielu składników, jest jedną z najczęściej wybieranych opcji, ponieważ istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że jej smak przypadnie do gustu. Łączy w sobie doskonale wypieczone ciasto, gorący ser i aromatyczny sos pomidorowy. Tak, jak i ciebie, nie sposób jej nie lubić! Nic więc dziwnego, że cieszysz się sporą sympatią otoczenia i z łatwością nawiązujesz kontakty. Posiadasz własne zdanie i wychodzisz z założenia, że czasami mniej oznacza więcej. Oby tak dalej!

Twoje odpowiedzi to przede wszystkim opcja 2? Jesteś pizzą z wieloma dodatkami! W zależności od preferencji, znajdują się na niej: różne warzywa, wiele rodzajów mięsa, kilka rodzajów sera, a nawet owoce! Największą zaletą jest tutaj różnorodność smaków, oraz często występująca opcja samodzielnego skomponowania składników pizzy. Barwny z ciebie indywidualista, który posiada własne zdanie i nie boi się go wyrażać. 

Najbardziej zgadzałeś się z odpowiedzią 3? Jesteś pizzą hawajską! To wyjątkowa kompozycja żółtego sera, szynki i ananasa, obok której nie można przejść obojętnie. Ty również łączysz w sobie różne upodobania i łatwo dostosowujesz się do sytuacji. Jesteś otwarty na to, co nowe i nieznane i z chęcią poszerzasz swoje horyzonty. Nie boisz się ryzyka i lubisz poznawać nowe smaki. To wspaniale!

Podziel się z innymi: