Dlaczego pizza jest w kwadratowych pudełkach? Poznaj kilka ciekawostek dotyczących popularnego dania...

Jaka jest najlepsza pizza na pierwszą randkę?

BabilonAdmin

Pierwsza randka bardzo często wiąże się z dużym stresem. Niepewność połączona z ekscytacją dotyczącą tego, jaka jest druga połówka, co lubi i czego nie lubi może w skrajnych przypadkach utrudnić nawiązanie relacji. Problematyczny jest również wybór lokalu. Chcemy przecież pokazać się drugiej połówce z jak najlepszej strony, dlatego miejsce spotkania powinno być wyjątkowe… Czy pizzeria się w tym przypadku sprawdzi? Wbrew pozorom, jak najbardziej!

Pizza na randce ma swoje zalety

Pierwsza randka wcale nie musi przebiegać z rozmachem i przepychem. Na początku znajomości nie wiemy, jakie są upodobania naszej nowej sympatii, dlatego nie należy nastawiać się na wybór ekskluzywnego lokalu. Wielu z nas, podobnie jak druga połówka może odczuwać nawet dyskomfort będąc w takim miejscu, co może utrudnić poznawanie drugiej osoby.

Pizzeria może być znacznie bardziej praktycznym wyborem. Smakowite ciasto lubi każdy, dlatego jest większa szansa, że zaimponujesz nowej partnerce od samego początku. Ciasto z licznymi wyszukanymi dodatkami zawsze będzie nieco tańsze od klasycznego obiadu w ekskluzywnej restauracji. Dodatkowo zabierając partnerkę na pizzę sprawdzisz jej intencje. Jeśli będzie czuć się urażona, być może nie chodziło jej o spędzenie miło czasu, tylko odwiedzenie wykwintnego lokalu na Twój koszt!

Zadbaj nie tylko o jedzenie…

Jeśli chcesz zabrać dziewczynę do pizzerii, śmiało! Ale pamiętaj, by był to lokal na poziomie. Randka w typowej budce fast-food, w pobliżu zatłoczonego rynku może się nie udać. Przecież nie chcesz, by podczas konwersacji z dziewczyną stale ktoś przeszkadzał, prawda?

Wybierz taki lokal, w którym można smacznie zjeść i komfortowo spędzić czas. Zwróć uwagę przede wszystkim na styl wystroju, wielkość pizzerii, a nawet typ krzeseł, które zostały wykorzystane. Jeśli masz możliwość, dokonaj wcześniejszej rezerwacji stolika ? w ten sposób zadbasz o to, by na pewno było dla Was miejsce!

Który wariant pizzy wybrać?

Wybierając się na pierwszą randkę nie znasz jeszcze preferencji kulinarnych partnerki. Dlatego dobór właściwej pizzy najlepiej będzie omówić z nią na samym początku. W ten sposób zyskasz pierwszy temat do rozmów i już na starcie przekonasz się, które produkty lubi Twoja sympatia. W pizzerii Babilon znajdziesz szereg wariantów ciasta, począwszy od tych podstawowych, takich jak Margarita czy Salami, przez ciasta wegetariańskie (np. Spinaci) kończąc na pizzy z rozbudowanym zestawem dodatków.

Ciekawą opcją, która zaangażuje obie strony będzie kupno ciasta z samodzielnie dobranymi składnikami. W ten sposób jednocześnie sprawdzisz, czy twoje upodobania kulinarne choć trochę pasują do gustu partnerki. W trakcie wyboru nie kieruj się jednak ceną. Dziewczyna z pewnością to zauważy i może już na starcie mieć negatywne zdanie. Jeśli okaże się, że macie inne preferencje, zamówcie 2 pizze, to nic strasznego!

 

Podziel się z innymi: