Co wybór pizzy mówi o twoim charakterze?

Co wybór pizzy mówi o twoim charakterze?

BabilonAdmin

Masz swoją ulubioną pizzę, którą nieustannie zamawiasz. Wiedziałeś, że może powiedzieć wiele o twoim charakterze? Upodobania smakowe wynikają z naszej podświadomości i niejeden naukowiec badał już ich sprawę. Poniżej przedstawiamy nasze własne obserwacje na temat zależności pomiędzy wyborem pizzy, a cechami charakteru.

Margherita

Królowa pizzy. Prosta, ale wyjątkowo pyszna. Jeśli wybierasz tę pizzę to najpewniej najbardziej zależy ci na spokoju i ciągle zamartwiasz się wszystkim, co się dzieje wokoło. Przede wszystkim jednak, jesteś poukładanym i spokojnym człowiekiem, na którym można zawsze polegać. Jesteś prawdziwym skarbem dla swoich znajomych.

Amore z ananasem

Najbardziej kontrowersyjna ze wszystkich pizz, ze względu na bardzo nieoczywiste połączenie smakowe, które albo się kocha albo nienawidz. Jeżeli należysz do jej fanów to zapewne cechuje cię pewność siebie i oryginalność. Jesteś prawdziwą duszą towarzystwa, która zawsze rozkręca imprezę.

Cztery sery

Bardzo wyszukana propozycja. Dla wszystkich, którzy nie lubią się ograniczać w czerpaniu przyjemności. Potrafisz wyciskać życie, jak cytrynę. Wybierasz to, co najlepsze, często w postaci luksusowych produktów.

Pizza wegetariańska

To propozycja nie tylko, dla tych, którzy nie jedzą mięsa, bo pizza bez mięsa też może być pyszna. Najczęściej jest wybierana przez niezwykle wrażliwe i emocjonalne osoby. Zazwyczaj odważnie bronią swoich poglądów, które są dokładne oraz trwałe.

Pizza Fungi- tylko pieczarki

To prawdziwy rarytas dla przebojowych obieżyświatów, którzy zawsze sięgają po swoje cele. Lubią sprawdzone rozwiązania, ale są wiecznie głodni przygód, w których mogliby po nie sięgać.

Pepperoni- ostra

To wybór niezwykle troskliwych oraz rodzinnych ludzi, którzy cieszą się dużą popularnością wśród znajomych. To prawdziwe dusze towarzystwa i zwierzęta imprezowe jakich mało.

Syciliana- z tuńczykiem

Prawdziwie śródziemnomorskie połączenie. Dla upartych fanatyków wyzwań, którzy zawsze dają z siebie 100%. To nieustępliwe, bardzo odważne osoby.

Pizza Farmerska

Miłośnicy tej pizzy dobrze wiedzą, czego chcą i nie boją się po to sięgnąć. Lubią łamać zasady, czy utarte schematy, dlatego często są pomysłodawcami wielu nowych wynalazków. To prawdziwy skarb w każdej firmie.

Pizza z dużą ilością mięsa

To wybór gwiazdorów, którzy kochają być w centrum uwagi. Są niezwykle ufni oraz otwarci wobec innych ludzi. Niestety potrafi zgubić ich duma, która nie pozwala przyznać się do błędu.

Kompozycja własna

Ludzie, którzy wybierają kompozycję własną to urodzeni liderzy, za którymi chętnie podążają tłumy. Są kreatywni i prowadzą życie pełne przygód. Ich pozorne szaleństwo nieustannie inspiruje.

 

Podziel się z innymi: