Bronowice

Pizza Kraków Bronowice

Gdy mieszkasz w wielkim mieście, a dookoła Ciebie jest mnóstwo restauracji i pizzerii, wybór tej jedynej jest dużym problemem. Każda z nich kusi promocjami, wspaniałymi składnikami i najlepszym ciastem – jednak jeśli masz ochotę spróbować naprawdę niepowtarzalnego włoskiego dania, wybór jest oczywisty. W Pizzerii Babilon doświadczeni pizzerzy z powołania każdego dnia wkładają serce w przygotowywane potrawy, używając do nich najlepiej wyselekcjonowanych składników z pewnych źródeł. Nasi dostawcy dowiozą pod wskazany adres każdą pizzę – Kraków Bronowice to lokalizacja, w której się znajdujemy i którą błyskawicznie obsługujemy. Oryginalna receptura ciasta sprawia, że nigdzie indziej ten włoski przysmak nie smakuje tak samo. 

Pizzeria Kraków Bronowice – darmowy dowóz pod wskazany adres

Jeśli nie masz pomysłu na kolację, a lodówka świeci pustkami – zapraszamy do nas. Możesz wybrać się osobiście do naszego lokalu przy ul. Budryka 2 w budynku Kapitol, aby spokojnie usiąść przy stoliku i zjeść pyszną pizzę na miejscu. Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i wyjątkowy klimat. Możesz również zadzwonić i umówić się na odbiór osobisty o określonej godzinie, co jest bardzo wygodne, jeśli pracujesz w okolicy i po drodze do domu chciałbyś zorganizować ciepły obiad. Najlepszą i najwygodniejszą opcją, jaką możemy Ci zaproponować, jest jednak darmowa dostawa pod dowolny adres w Krakowie. Pizzeria obsługuje Kraków Bronowice w przeciągu kilkudziesięciu minut od złożenia zamówienia – stale pracujemy nad rozwiązaniami pozwalającymi jeszcze bardziej skrócić ten czas.

Pizzeria Kraków Bronowice – jak możesz złożyć zamówienie?

Nasze menu dostępne jest pod adresem https://pizzababilon.pl/budryka/ - możesz w prosty sposób złożyć zamówienie online. Wystarczy wybrać z karty ulubioną pozycję i dodatki do niej, wypełnić dane dostawy, uwagi dla kucharza oraz doręczyciela, a następnie zdecydować, czy przy odbiorze zapłacisz kartą, czy gotówką. To tylko kilka kliknięć – i gotowe! Pizza przyjedzie do Ciebie w najkrótszym czasie, w jakim będzie to możliwe. Drugim sposobem jest telefon do nas – kontaktując się telefonicznie podajesz te same informacje, co przy zamówieniu online, a my natychmiast przystępujemy do wykonania zadania. Jesteśmy z pewnością najbardziej godną polecenia Pizzerią w Krakowie Bronowicach pod względem szybkości realizacji dostaw, co w połączeniu ze znakomitym smakiem tworzy duet idealny!

Pizzeria Kraków Bronowice – dlaczego właśnie my?

Nasza restauracja została utworzona z myślą o najbardziej wymagających smakoszach kuchni włoskiej. Wszystkie składniki, których używamy do przygotowania pizzy pochodzą ze sprawdzonych hurtowni i wyróżniają się najwyższą jakością. Każdego dnia przyjeżdżają do nas świeże produkty, dzięki czemu nasza restauracja znacząco wyróżnia się na tle innych. Pizzeria Kraków – Bronowice jest znana na terenie całego miasta, a o zadowoleniu naszych klientów świadczą pozytywne opinie zamieszczane na stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Zapraszamy!